UWAGA!

Już 4 września zaczyna się kolejna edycja Wielkiego Maratonu Czytelniczego!!! Tradycyjnie Patronaty Honorowe nad konkursem sprawują Pomorski Kurator Oświaty i Prezydent Miasta Gdańska.

Zapisy do 18 września w bibliotece szkolnej, drogą elektroniczną (dziennik GPE) lub przez wychowawcę (klasy 2-3)

Regulamin i lista lektur znajdują się: na tablicy przy bibliotece szkolnej, na szkolnym facebooku, stronie www szkoły w zakładce biblioteka, na stronie Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gdańsku :

W lektury rodzice zaopatrują dzieci we własnym zakresie - biblioteka szkolna posiada pojedyncze egzemplarze niektórych pozycji.

LISTA LEKTUR NA WRZESIEŃ 2023

dla uczniów klas II - III szkół podstawowych "Spotkacie nowych przyjaciół"

Agnieszka Chylińska, Zezia i wszystkie problemy świata

dla uczniów klas IV - VI szkół podstawowych „Czytanie rozwija, czytanie wzbogaca”

Joanna Olech, Tym razem ci się upiekło

dla uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych  „W lustrze książki”

Marie Pavlenko, A kiedy zniknie pustynia

Terminy przesłania testów do Szkoły znajdują się w Regulaminie. Pierwszy zostanie udostępniony szkolnym koordynatorom 17.10.2023.

Chętnie odpowiem na każde pytanie.

Pozdrawiam A. Glaza, szkolny koordynator